Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
39
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
09.12.2011, № 46

Авангард ветеранського руху

Податківці столиці відзначили п’ятиріччя діяльності місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів Державної податкової служби України». В урочистостях взяли участь заступник голови ДПА у м. Києві Олена Онищенко та перший заступник голови ради Асоціації Ельвіра Єрмолаєва. Активістів ветеранського руху нагороджено почесними грамотами та цінними подарунками.


Спочатку їх було трохи більше 200 чоловік — учорашніх працівників податкової служби, які згуртувалися для організації власного дозвілля, а згодом стали досвідченими й активними помічниками ДПС України. Нині ж місцевий осередок ВГО «Асоціація ветеранів Державної податкової служби України» м. Києва налічує 12 підрозділів, до складу яких входять 718 пенсіонерів та ветеранів.

— Це колектив освічених, високоінтелектуальних людей, професіоналів, які застосовують свої знання та уміння як в органах податкової служби, так і в суспільному житті, — зазначає голова ради місцевого осередку, ветеран праці, ветеран ДПС, почесний працівник ДПС України Марія Люта. — Наші ветерани беруть активну участь у діяльності податкових інспекцій районів міста, зокрема у масово-роз’яснювальній роботі, волонтерському русі під час деклараційної кампанії, до якого залучено понад 70 ветеранів. Серед ветеранів—податківців столиці 19 почесних працівників ДПС України. Самі розумієте, наскільки вагомою є їхня допомога, а то й просто порада. Принагідно хочу відзначити активних ветеранів Лідію Помисову з Печерського, Зою Попович з Шевченківського, Олену Передеряєву з Деснянського, Віру Комаренко з Подільського та Світлану Яременко з Дарницького районів міста.

Ветерани передають свій досвід молодому поколінню, беруть участь у семінарах з платниками податків, провадять консультації з питань правильності обчислення податків і зборів, своєчасності їх сплати.

П’ятирічний етап становлення місцевого осередку ветеранів-податківців пройшов при безпосередній підтримці податкової служби міста.

— Наші ветерани — це золотий фонд податкової служби, адже їхні досвід, знання нікуди не поділися, — зазначає заступник голови ДПА у м. Києві Олена Онищенко. — І сьогодні, коли податкову справу продовжують молоді фахівці, досвід старших колег, набутий упродовж багатьох років практики, стає безцінним.

Наразі столичні ветерани підтримали ініціативу створити Міжнародну податкову Асоціацію «Intax».

— Мета цього об’єднання — сприяння розвитку дружніх відносин і взаємодопомоги між працюючими податківцями та ветеранами, обмін досвідом податкової роботи й створення міжнародного податкового співробітництва, — ділиться планами перший заступник голови ради Асоціації Ельвіра Єрмолаєва. — «Intax» надасть широкі можливості ознайомлення з методами податкової роботи у своїй країні й за кордоном, а також дасть змогу обмінятися професійним досвідом з колегами незалежно від їхньої національності, посади, соціального статусу.

На урочистому засіданні ветерани окреслили завдання щодо розширення власної діяльності, залучення до активної громадської роботи широкого кола колишніх податківців, адже столична організація — авангард усього ветеранського руху в Україні.

Лідія ПОМИСОВА, голова місцевого осередку ВГО у Печерському районі м. Києва:

«Ми постаралися зробити життя наших ветеранів цікавим і змістовним. Попри домашні клопоти вони встигають долучитися й до громадського життя. До нашого осередку входять і колективні учасники — юридичні особи, для яких наші ветерани стали справжніми консультантами».

Алла КОРПАЧОВА, голова місцевого осередку ВГО у Голосіївському районі м. Києва:

«Після активної фахової роботи людям зазвичай складно звикнути до спокійного розміреного пенсійного життя. Тож наш осередок допомагає колегам урізноманітнити будні. За ці п’ять років він збільшився з 5 до 90 осіб. Ми часто збираємося в Голосіївському парку, плануємо екскурсії, приміром, їздили до Батурина. До того ж наш осередок перетворився на активного помічника податківцям Голосіївського району столиці, для яких ми стали і порадниками, і волонтерами».

Зоя ПОПОВИЧ, голова місцевого осередку ВГО у Шевченківському районі м. Києва:

«Наші ветерани, окрім громадської роботи, проводять активне культурне життя. Вони часті гості в музеях, на виставках. Ми уклали угоду з Національним академічним театром російської драми ім. Лесі Українки на безкоштовне відвідування вистав. Ветерани беруть участь в організації дитячих виставок прикладного та декоративного мистецтва».

Микола Влащук,vlaschuk@visnuk.com.ua

 • 06.07.2012 , № 25 День працівника державної податкової служби України

  У столиці відбулися урочистості з нагоди Дня працівника державної податкової служби України, в яких взяв участь Президент України Віктор Янукович. Глава держави привітав податківців з професійним святом і вручив їм державні нагороди...

 • 27.06.2012 , № 24 Місце зустрічі — офіційний портал органів ДПС України

  Податковою службою України розроблено низку інформаційно-аналітичних інструментів, які дали змогу суттєво покращити відносини між працівниками ДПС та платниками податків...

 • 11.05.2012 , № 17-18 Подбаймо про красу разом!

  Серед керівництва податкової вже стало доброю традицією висаджувати бузкову алею на території ДПС України. Ця весна не стала винятком: у рамках Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» однієї погожої суботи на початку травня Голова ДПС України Олександр Клименко та його заступник Андрій Ігнатов продовжили започатковану попередниками справу...

 • 27.04.2012 , № 16 Дух, сильніший за зброю

  Щороку, відзначаючи річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні і вкотре переживаючи біль утрат, з новою силою захоплюємося незламністю духу й мужністю ветеранів. І не лише безпосередніх учасників бойових дій, а й усіх, кому довелося пережити трагічні роки воєнних лихоліть, не втративши з роками здатності любити, співпереживати, дарувати радість і надію, щедро ділитися життєвим досвідом і професійними здобутками. Саме такими пам’ятають працівники Державної податкової служби України своїх колишніх старших колег. Ці люди й сьогодні залишаються для нас взірцем мудрості, витримки та оптимізму...

 • 02.03.2012 , № 9-10 Із щирим серцем, сповненим любові, живуть і працюють жінки — ветерани ДПС України

  І немає кінця-краю їхньому неспокою, адже кожна, присвятивши все життя служінню інтересам Батьківщини, ні на мить не пошкодувала, що обрала цей шлях...

Усі матеріали розділу: «Це цікаво»