Новини

Перше засідання ради вітчизняних та іноземних інвесторів

Харківщина

Харківська область посідає третє місце в державі щодо залучення іноземних інвестицій. На сьогодні підприємства реального сектора економіки регіону отримують інвестиції з 61 держави світу. Водночас інвестиційний потенціал Харківщини значно більший.


З метою подальшого покращення інвестиційного клімату в регіоні у Харківській облдержадміністрації відбулося перше засідання новоствореної ради вітчизняних та іноземних інвесторів. У засіданні взяли участь представники підприємств інфраструктури, виконавчої влади, науки, компаній-інвесторів, експерти.

Про роботу податкової служби, націленої на забезпечення прозорого ведення бізнесу та збільшення інвестиційних надходжень, розповів голова комісії з реорганізації ДПА у Харківській області Андрій Роздайбіда. Він повідомив, що з початку поточного року майже 1020 іноземних інвесторів внесли до статутних фондів підприємств регіону 2,8 млрд. дол. США, або 22,1 млрд. грн. При цьому лише у 2011 р. економіка області додатково отримала 82,9 млн. дол. США.

«Податківцями постійно проводяться заходи із запобігання незаконних схем ведення бізнесу на валютному ринку, що сприяє поліпшенню інвестиційного клімату в регіоні і є одним з головних державних завдань. Робота податкової служби у Харківській області й надалі спрямовуватиметься на підтримку діяльності спільних підприємств і захист їхніх інтересів», — зазначив Андрій Роздайбіда.

Створення ради вітчизняних та іноземних інвесторів у Харківському регіоні насамперед свідчить, що представницька та виконавча влада області поєднує зусилля з метою формування сприятливого для бізнесу середовища. Наразі низка провідних світових інвестиційних компаній розглядає можливість відкриття своїх представництв у м. Харкові. Реалізація цих намірів стане певним інвестиційним проривом, що сприятиме подальшому розвитку регіону, збільшенню офіційних робочих місць, отриманню громадянами реальної (не «у конвертах») заробітної плати і, як наслідок, збільшенню надходжень до бюджетів усіх рівнів.


За матеріалами ДПА у Харківській області

«Гарячі лінії»

Дата: 31 травня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42