ПДВ

Дата складання податкової накладної містить розділові знаки

Чи вважається податкова накладна заповненою з порушенням, у разі якщо в ній графа «Дата складання податкової накладної» містить проставлені крапки, коми або інші розділові знаки?


Згідно з п. 3 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міндоходів України від 14.01.2014 р. № 10 (далі — Порядок № 10), податкова накладна складається у день виникнення податкових зобов’язань продавця.

Дата складання податкової накладної заповнюється цифрами у такій послідовності: день місяця (дві цифри), місяць (дві цифри), рік (чотири цифри). При цьому крапки, коми та інші розділові знаки в даті складання податкової накладної не проставляються.

Відповідно до пп. 1 п. 14 Порядку № 10 до графи 2 податкової накладної вноситься дата виникнення податкового зобов’язання у продавця, тобто здійснення будь-якої з подій, що сталася раніше, згідно з п. 187.1 ст. 187 Податкового кодексу.

Оскільки Порядок № 10 має чіткі вимоги щодо заповнення дати складання податкової накладної, то інші дати, які зазначаються в податковій накладній, додатку 1 до податкової накладної, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної, слід заповнювати в аналогічному порядку без розділових знаків. При цьому наявність чи відсутність крапок, ком або інших розділових знаків в графі 2 «Дата виникнення податкового зобов’язання» податкової накладної не є підставою для визначення порушень у написанні дати такої податкової накладної.

«Гарячі лінії»

Дата: 1 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42