Податок на прибуток

Подання звітності у разі втрати статусу неприбуткової організації

Яку звітність має подати до органів Міндоходів України платник податку на прибуток, який протягом звітного періоду втратив право на застосування особливих правил оподаткування прибутку як неприбуткова організація?


Відповідно до пп. 16.1.3 п. 16.1 ст. 16 Податкового кодексу платник податків зобов’язаний подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов’язані з обчисленням і сплатою податків та зборів.

Платник податку на прибуток, який протягом звітного року виключений із Реєстру неприбуткових організацій та установ, положення про який затверджено наказом Мінфіну України від 12.03.2013 р. № 37, має подати після закінчення звітного (податкового) року до територіального органу Міндоходів України, в якому перебуває на обліку, таку звітність: Податковий звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій, форму та Порядок складання якого затверджено наказом Міндоходів України від 27.01.2014 р. № 85 (далі — Звіт), та Податкову декларацію з податку на прибуток підприємства, форму якої затверджено наказом Міндоходів України від 30.12.2013 р. № 872 (далі — Декларація).

При цьому у Звіті відображаються дані податкового обліку за період застосування окремих правил оподаткування прибутку, а в Декларації — за період застосування загальних правил оподаткування прибутку.

«Гарячі лінії»

Дата: 19 липня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00