Новини

Система дає змогу розбудовувати свій бізнес

Севастополь

Керівник податкової служби м. Севастополя Юрій КАРПОВ провів прес-конференцію.


Приводом для зустрічі з журналістами стало прийняття нового Закону для суб’єктів малого підприємництва — «спрощенців».

Юрій Карпов розповів про основні зміни, які чекають на платників єдиного податку у 2012 р. Нові правила оподаткування передбачають поділ суб’єктів малого підприємництва на чотири групи. 

Керівник податкового відомства м. Севастополя довів до відома громадськості, що нині податківці роз’яснюють нові правила оподаткування на семінарах, через засоби масової інформації, проводять сеанси прямого телефонного зв’язку «гаряча лінія», а також розміщують роз’яснювальні матеріали на своєму офіційному сайті. У спеціальному розділі «графік проведення семінарів» кожен може довідатися, де й коли проводитиметься черговий семінар.

Юрій Карпов розповів журналістам, що з ініціативи Голови ДПС України Олександра Клименка планується продовжити мораторій на перевірки малого й середнього бізнесу, для того щоб за необхідний адаптаційний період підприємці вивчили нові правила оподаткування. Він, зокрема, підкреслив, що на сьогодні головний акцент податкової політики держави — добровільна сплата податків. До речі, понад 96% українських платників податків сплачують податки добровільно.

«Зміни до Податкового кодексу України у частині спрощеної системи оподаткування — це зважений і компромісний варіант, у результаті якого отримано оптимальний документ, — зазначив Юрій Карпов. — Нова спрощена система оподаткування не збільшує податкове навантаження на підприємців і дає змогу розбудовувати свій бізнес».


За матеріалами ДПА у м. Севастополі