Новини

Представлено очільника податкової служби регіону

Одещина

ДПС в Одеській області очолив Олександр ЧЕРНОБАЙ, який до цього обіймав посаду голови ДПА в Одеській області.


«Одеський регіон забезпечує стале виконання планових показників з наповнення бюджетів усіх рівнів», — зазначив директор Департаменту фізичних осіб ДПС України В’ячеслав Бусарєв, представляючи Олександра Чернобая колективу податкової служби Одещини.

Так, за січень — листопад поточного року податковою службою Одещини до держбюджету мобілізовано близько 5,5 млрд. грн. Планові показники виконано на 111%.

В’ячеслав Бусарєв звернув увагу податківців на необхідність підвищення ефективності боротьби з тіньовим сектором економіки, забезпечення балансу адміністрування ПДВ та його відшкодування, а також активізації заходів, спрямованих на ребрендинг податкової служби.

З вітальним словом виступив голова Одеської облдержадміністрації Едуард Матвійчук. З його слів, одним з пріоритетних напрямів роботи, поставлених перед виконавчою владою Президентом України Віктором Януковичем, залишається стале наповнення бюджетів усіх рівнів.

Так, протягом 2009 р. в Одеській області до бюджетів усіх рівнів було мобілізовано близько 12 млрд. грн., а у 2011 р. ця сума збільшиться майже вдвічі та становитиме близько 21 млрд. грн.

«Результатом цього є насамперед ефективна робота всієї вертикалі влади як єдиної команди Президента», — підкреслив Едуард Матвійчук.

При цьому провідним напрямом співпраці між податковою службою та Одеською облдержадміністрацією залишається врегулювання питань щодо сплати земельного податку, погашення заборгованості з виплати заробітної плати та її легалізації.

Голова Одеської обласної ради Микола Пундик зазначив, що за 10 місяців поточного року надходження до місцевих бюджетів області порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшилися майже на 400 млн. грн.

У свою чергу голова ДПС в Одеській області Олександр Чернобай запевнив, що задані темпи наповнення державної скарбниці в регіоні буде збережено.


Анатолій СЛАТВІНСЬКИЙ,
головний державний податковий інспектор управління масово-
роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПС в Одеській області