Інші податки

Акт звірення стану розрахунків платника оформляється у строк не більше одного місяця

У який строк контролюючий орган має надати на письмову вимогу суб’єкта господарювання акт звірення стану розрахунків платника за податками, зборами, митними платежами та єдиним внеском?


відповідно до п. 15 розділу II Порядку ведення органами Міністерства доходів і зборів України оперативного обліку податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, інших платежів, які сплачуються під час митного оформлення товарів, затвердженого наказом Міндоходів України від 05.12.2013 р. № 765, на письмову вимогу платника звірення стану розрахунків платника за податками, зборами, митними платежами та єдиним внеском за звітний період оформляється актом.

Згідно зі ст. 20 Закону України від 02.10.96 р. № 393/96-ВР «Про звернення громадян» звернення громадян розглядаються і вирішуються у строк не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, — невідкладно, але не пізніше 15 днів від дня їх отримання.

Тобто акт звірення стану розрахунків платника за податками, зборами, митними платежами та єдиним внеском за звітний період оформляється контролюючим органом у строк не більше одного місяця від дня отримання письмової вимоги платника про таке звірення.

Водночас якщо стан розрахунків платника за податками, зборами, митними платежами та єдиним внеском за звітний період не потребує додаткового вивчення, то такий акт оформляється невідкладно, але не пізніше 15 днів від дня отримання письмової вимоги платника.

«Гарячі лінії»

Дата: 1 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42