Новини

Кадри вирішують все

Завершено пілотний проект з відбору керівників регіональних органів ДФС.


Для тестування кандидатів на обіймання ключових посад у територіальних органах відомства 30 липня 2014 р. було створено Раду з кадрових питань ДФС, яку очолила віце-президент міжнародної громадської організації «Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів» Олена Макеєва.

До складу Ради увійшло 28 осіб, 23 з яких — з правом голосу (11 фахівців ДФС та 12 представників від бізнесу й громадських організацій). «Рада добре попрацювала, — ділиться враженнями Олена Макеєва. — За один день ми не зможемо зробити так, щоб країна почала жити по-новому. Але ми виявили, що й серед бізнесу є гідні кандидати, готові долучитися до державних справ». До речі, деякі з них уже працюють на відповідальних посадах на благо країни.

Загалом інтерв’ю було проведено зі 127 кандидатами, які виявили бажання очолити регіональні підрозділи ДФС, або в середньому 25 осіб на день. «Безперечно, це досвід і для них, і для членів Ради. Особисто я вже через перші дві хвилини виступу кандидата можу зробити висновок про те, чи відповідає він критеріям роботи на вищій керівній посаді», — розповідає очільник новоствореного органу.

Погоджується з ефективністю кадрового відбору в такий спосіб і заступник Голови ДФС України Анатолій Макаренко, який в один із днів роботи Ради несподівано відвідав її засідання. «Діяльність Ради підняла на щабель вище рівень вимог до кадрового потенціалу податкової та митної служб і виявилася ефективним майданчиком для діалогу між бізнесом і владою», — зазначив він.

Анатолій Макаренко також анонсував продовження роботи Ради. Керівництво ДФС вирішило, що вона здійснюватиметься на постійній основі, а також дало доручення сформувати аналогічні консультативно-дорадчі органи на місцях.

Із детальнішою інформацією про діяльність новоствореного органу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті ДФС України у рубриці «Робота з персоналом», а з думками його членів, кандидатів на посади, присутніх на засіданнях представників громадськості та ЗМІ, — на їхніх особистих сторінках у мережі Facebook.

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42