Податок на прибуток

Звіт про контрольовані операції

Чи може платник податку подати до контролюючого органу Звіт про контрольовані операції на паперових носіях у разі виходу з ладу засобів електронного зв’язку?


Звіт про контрольовані операції подається до контролюючих органів виключно засобами електронного зв’язку в електронній формі.

Такі вимоги містяться у пп. 39.4.2 п. 39.4 ст. 39 Податкового кодексу. Зокрема, цією нормою встановлено, що платники податків (крім Нацбанку України), які протягом звітного періоду здійснювали контрольовані операції, зобов’язані подавати звіт про контрольовані операції центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, до 1 травня року, наступного за звітним (за 2013 р. такий звіт подається до 01.10.2014 р.), засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог закону щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

Отже, Звіт про контрольовані операції слід подавати до контролюючих органів виключно засобами електронного зв’язку в електронній формі.

«Гарячі лінії»

Дата: 2 серпня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00