Єдиний податок

Відповідальність за несплату авансового внеску з єдиного податку

Яку відповідальність передбачено для фізичної особи — підприємця — платника єдиного податку за несвоєчасну сплату авансового внеску з єдиного податку?


Пунктом 295.1 ст. 295 Податкового кодексу встановлено, що платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внес-ку не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця. Такі платники можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більше ніж до кінця поточного звітного року.

За несплату (неперерахування) платниками єдиного податку першої та другої груп у порядку та у строки авансових внесків з єдиного податку передбачено відповідальність згідно з п. 122.1 ст. 122 Податкового кодексу, а саме накладення штрафу в розмірі 50% від ставки єдиного податку, обраної платником єдиного податку відповідно до цього Кодексу.

«Гарячі лінії»

Дата: 19 липня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00