ЄСВ

Одноразова допомога при виході на пенсію

Чи нараховується єдиний внесок на суму одноразової допомоги, що виплачується відповідно до умов колективного договору працівникам, які виходять на пенсію на пільгових умовах?


Згідно з п. 2 розділу І Переліку № 1170 одноразова допомога працівникам, які виходять на пенсію відповідно до законодавства та колективних договорів, не є базою для нарахування єдиного внеску.

 

«Гарячі лінії»

Дата: 2 серпня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00