Інші податки

«Повертайся живим!»

Такими словами хмельницькі податківці провели колегу, який після короткої відпустки повернеться в зону АТО, щоб знову командувати «кіборгами» — артилеристами в Донецькому аеропорту.


Навіть у короткотривалій відпустці командир взводу 95-ої окремої аеромобільної бригади Олександр Бондар думками залишається зі своїми бойовими друзями, яких називає братами. За час перебування в зоні АТО 25-річний юнак не лише пізнав ціну справжньої чоловічої дружби, відчув надійне плече товариша, зміцнів морально і фізично, а й переконався на власному досвіді у святості найважливіших для кожної людини слів: «мама», «родина», «Батьківщина».

Ще півроку тому Олександр працював на посаді інспектора відділу погашення заборгованості податкової служби Хмельницької області, сумлінно складав звіти, вірив, що попереду його чекають світлі й щасливі дні, не підозрюючи, що у життя його країни увірветься війна, яка принесе людям сльози та страждання, розруху і смерть.

Взявши до рук зброю, вчорашній податківець у складі елітної десантної частини воював на горі Карачун під Слов’янськом, а зараз разом з хлопцями, яких вороги за героїзм та незламність духу назвали «кіборгами», захищає Донецький аеропорт.

Олександр командує артилерійським підрозділом, тому саме від правильності його рішень великою мірою залежить успіх проведення бойових операцій. Девіз десантників «Ніхто, крім нас» став для воїнів лозунгом на полі бою, де вони вміло використовують не лише штатне важке озброєння, а й гармати, відібрані в окупантів.

Хлопець зізнається, що побувавши у горнилі війни, у самому пеклі, його патріотичні почуття лише посилились. Саме вони знову повернуть хлопця в зону АТО, щоб захищати мир і спокій своєї землі. Щоб згодом у його рідному Летичеві батько Василь Олександрович та мама Антоніна Олександрівна могли спокійно поратися по господарству і не дослухатися з тривогою до останніх новин з буремного Донбасу. Сашко воює за Україну і переконаний, що буде воювати до Перемоги.

А перед тим як повернутися в Донбас, Олександр відвідав колег-податківців. Щирі обійми, емоційні спогади і... безліч планів на майбутнє.

На смартфоні у Сашка ціла галерея світлин із зони АТО, яку він поповнив фото з друзями по роботі. А ще в Олександра на згадку про зустріч залишаться добротні німецькі берці, подаровані колегами-податківцями, котрі провели його традиційними словами: «Героям слава! Повертайся живим!»


Віктор ЧИЖ,
завідувач інформаційно-комунікаційного сектору
Головного управління ДФС у Хмельницькій області

«Гарячі лінії»

Дата: 14 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42