Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
38
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
02.03.2012, № 9-10

Модний прикид — в обхід кордону

Податківці Сумщини попередили спробу незаконного вивезення за межі України товарів китайського виробництва на суму близько 3 млн. грн.


Отримавши інформацію про спробу незаконного переміщення через державний кордон України промислових товарів, працівники податкової міліції провели обстеження території одного з місцевих агролісгоспів Великописарівського району, де невідомі особи організували тимчасову перевалочну базу для зберігання нелегальних вантажів. Поблизу розпилювального цеху було виявлено чотири автомобілі — два ЗІЛи з номерами Мурманської та Бєлгородської областей РФ та два УАЗи без номерів державної реєстрації, які були вщент завантажені китайським товаром. Під час огляду транспортних засобів у тентових кузовах автівок знаходилось 120 тюків з трикотажними виробами — джинсовими штанами, спідницями, сарафанами, спортивними костюмами та камуфляжною формою.

У кабіні водія одного з автомобілів оперативники також виявили бухгалтерські документи — товарно-транспортні накладні, довіреності та рахунки з відбитками печатки підприємства — замовника товару у Росії. Проте у знайдених автомобілів та вантажу господаря не виявилося. Згідно з чинним законодавством майно, яке не має власника, передається в дохід держави. За попередніми підрахунками вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 3,05 млн. грн.

Працівники податкової міліції проводять подальші заходи щодо встановлення походження вантажу та обставин його транспортування територією України.


Наталія ШАПОВАЛ,
старший оперуповноважений з ОВС штабу УПМ
ДПС у Сумській області