Статті

Народна допомога

Майже 51 млн. грн. військового збору сплатили запоріжці.

На цю суму, яка надійшла від мешканців регіону із самого початку адміністрування військового збору, для Української армії можна було б придбати 8,5 тис. комплектів бронежилетів максимального ступеня захисту за середньою ринковою ціною.

За два тижні листопада надійшло близько 8,4 млн. грн. військового збору. Про це повідомив під час прес-конференції начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області Олексій Кавилін.

«З початку серпня кожен працюючий українець сплачує 1,5% своєї заробітної плати та інших трудових доходів. У цілому щомісячний внесок запоріжців у вигляді військового збору становитиме щонайменше 16 млн. грн. Серед найбільших платників збору є бюджетні підприємства та організації, які забезпечують понад 50% надходжень. Дуже важливо, що запоріжці сумлінно ставляться до цієї справи, адже всі розуміють: кожна гривня військового збору спрямовується на підвищення обороноздатності нашої держави, на забезпечення військовослужбовців», — наголосив Олексій Кавилін.


Микола НІКІТЧЕНКО,
Головне управління Міндоходів у Запорізькій області

«Гарячі лінії»

Дата: 14 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42