Інші податки

Нові обрії співпраці

Голова Державної фіскальної служби України Ігор БІЛОУС та президент Асоціації платників податків України Василь МАТІЙЧИК підписали Меморандум про партнерство та співпрацю.

Меморандум є публічною угодою та декларує спільне прагнення втілювати в життя ефективні форми співпраці для створення сприятливих умов розвитку підприємництва в Україні, партнерських відносин між владою і бізнесом, забезпечення контролю за дотриманням податкового та митного законодавства, запобігання правопорушень у галузі податкових і митних відносин, а також підвищення соціальної відповідальності платників.


«Асоціація платників податків України вітає позицію ДФС України щодо активного спілкування та співпраці з громадськістю й Асоціацією, зокрема, як найбільшою фаховою організацією на теренах України. Ми вже не вперше підписуємо з податковою службою такий документ, і добре знаємо, наскільки важливі для платників податків у взаємовідносинах з органами влади відповідальність і зворотний зв’язок», — зазначив президент Асоціації платників податків України Василь Матійчик.

Асоціація здійснюватиме експертизу та надаватиме ДФС пропозиції до проектів регуляторних актів, головним розробником яких є Державна фіскальна служба України.

Меморандумом також передбачено взаємне представництво у консультативно-дорадчих органах ДФС та керівних органах Асоціації, обмін інформацією, співпрацю щодо подолання корупції та забезпечення якісного виконання своїх функцій податковими та митними
органами, масово-роз’яснювальну та консультативну роботу.

Сторони зазначили, що партнерські стосунки між АППУ та податковою, а нині фіскальною, службою будувалися протягом 10 років і обов’язково мають тривати й надалі.

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42