Інші податки

Платниками ФСП можуть бути лише юридичні особи

Чи може фізична особа — підприємець бути платником ФСП у разі якщо площі сільськогосподарських угідь надано йому у користування на умовах суборенди?


Відповідно до п. 301.1 ст. 301 глави 2 розділу ХIV Податкового кодексу платниками ФСП з урахуванням обмежень, встановлених п. 301.6 цієї статті, можуть бути сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільського-сподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75%.

Згідно з пп. 14.1.235 п. 14.1 ст. 14 розділу І Податкового кодексу сільськогосподарський товаровиробник для цілей глави 2 розділу XIV цього Кодексу — юридична особа незалежно від організаційно-правової форми, яка займається виробництвом сільськогосподарської продукції та/або розведенням, вирощуванням та виловом риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках та водосховищах) та її переробкою на власних чи орендованих потужностях, у тому числі власновиробленої сировини на давальницьких умовах, та здійснює операції з її постачання.

Отже, платниками ФСП можуть бути лише юридичні особи за умови дотримання ними вимог, передбачених Податковим кодексом.

«Гарячі лінії»

Дата: 3 травня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42