РРО. Готівка

Використання КОРО при продажу квитків на автотранспорті

Чи може фізична особа — підприємець використовувати КОРО на окрему господарську одиницю для обліку руху готівки при наданні послуг з пасажирських перевезень автомобільним транспортом?


Суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, відповідно до п. 5 ст. 3 Закону України від 06.07.95 р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі — Закон про РРО) зобов’язані у разі незастосування РРО у випадках, визначених цим Законом, проводити розрахунки з використанням КОРО та РК з додержанням установленого порядку їх ведення.

Пунктом 4 ст. 9 Закону про РРО визначено, що РРО та РК не застосовуються при продажу на автомобільному транспорті квитків з нанесеними друкарським способом серією, номером, номінальною вартістю.

Порядок реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій затверджено наказом Міндоходів України від 28.08.2013 р. № 417.

Цим Порядком затверджено форму та порядок ведення КОРО на окрему господарську одиницю.

Таким чином, для обліку руху готівки при наданні послуг з пасажирських перевезень автомобільним транспортом на міських маршрутах суб’єкт господарювання може використовувати КОРО на окрему господарську одиницю, яка заповнюється на підставі розрахункових документів (квитків).

 

«Гарячі лінії»

Дата: 29 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42