Новини

Профспілка ДФС — захисникам України

Кажуть, що людина розкриває себе повною мірою в любові та на війні. У цьому черговий раз переконалися члени профспілки Одеської митниці ДФС, відвідавши на чолі із заступником голови Центральної Ради ВПСП ОДФС Олександром Токарчуком у рамках благодійної акції «Повертайтесь додому живими, України найкращі сини!» військові підрозділи, що боронять рубежі в районі м. Маріуполя.


Під час першого виїзду до сектора «М» працівники ДФС доставили товари першої необхідності, медикаменти, медичне обладнання та меблі для облаштування штабу. Бійцям для душі — подарунки від вихованців Білгород-Дністровського дитячого будинку, котрі власноруч випікали для воїнів печиво, підписували листівки та малювали малюнки. До кожного подарунка вкладали освячений хрестик і маленьке червоне сердечко. Військовослужбовці запевняли, що такі душевні послання зігрівають краще за бушлати. Бійці вважають їх оберегами і як легенду переказують випадок, коли куля, пробивши каску, завершила траєкторію у складеному в кілька разів дитячому малюнку.

«Одна сім’я, одна родина — Карпати, Південь і Донбас», — як молитва звучала пісня у виконанні народної артистки України Лариси Стадніченко, яка під час другого десанту долучилася до волонтерської місії митників. Її підхоплювали бійці Нацгвардії у Маріупольському аеропорту й військові 18-го окремого мотопіхотного батальйону, так званого одеського — сформованого із представників Одещини в смт Зоря всього за кілька десятків кілометрів від російського кордону. Послухати співачку прийшли також місцеві жителі. Діти сиділи на руках у бійців, які охоче розповідали про своїх близьких, про мирне життя, яке, упевнені, буде вільним і щасливим.

Під час другого десанту працівники ДФС підтримали українську армію продовольчими товарами, теплим одягом, привезли одноразовий посуд, бензопили, генератори, медикаменти і навіть балаклави та шкарпетки для військового взуття із флісу, пошиті вихованцями старшої групи Білгород-Дністровського дитячого будинку.

Профспілкові волонтери зустрілися з активістами Координаційного центру патріотичних сил «Новий Маріуполь». У ході зустрічі обговорювали можливі перспективи співпраці щодо допомоги військовим та їхнім родинам, переселенцям, дітям-сиротам, а також об’єктивне висвітлення подій у зоні АТО у ЗМІ.

Олександр Токарчук наголосив, що «у Маріуполі профспілкові волонтери отримали цінний досвід і ще раз переконалися: ми — єдині, а тому непереможні».

Одним із результатів зустрічі стало рішення одеситів взяти участь у І Всеукраїнському благодійному творчому фестивалі «Мистецтво заради миру», що має на меті підняття патріотичного духу у мешканців м. Маріуполя та його захисників.


Олена ГУСЄВА,
Одеська митниця ДФС

«Гарячі лінії»

Дата: 1 серпня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42