РРО. Готівка

Роздрукування на РРО фіскального звітного чека

Чи друкується фіскальний звітний чек, якщо господарська діяльність на об’єкті протягом зміни не проводилась?


Згідно зі ст. 2 Закону про РРО фіскальний звітний чек — це документ встановленої форми, надрукований РРО, що містить дані денного звіту, під час друкування якого інформація про обсяг виконаних розрахункових операцій заноситься до фіскальної пам’яті.

Вимоги щодо роздрукування на РРО фіскальних звітних чеків визначено у п. 9 ст. 3 Закону про РРО, а саме: суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, зобов’язані щодня друкувати на РРО (за винятком автоматів з продажу товарів (послуг)) фіскальні звітні чеки у разі здійснення розрахункових операцій і забезпечувати їх зберігання в КОРО.

Вимог щодо обов’язкового використання РРО у вихідні дні або під час проведення санітарних заходів, ремонту, технічного переобладнання, інших робіт Законом про РРО не встановлено.

Відповідно до п. 2 Вимог № 199 Z-звіт — це денний звіт з обнуленням інформації в оперативній пам’яті та занесенням її до фіскальної пам’яті реєстратора.

Зміна — період роботи реєстратора від реєстрації першої розрахункової операції після виконання Z-звіту до виконання наступного Z-звіту.

Враховуючи вищезазначене, якщо господарська діяльність на об’єкті протягом зміни не проводилася, то фіскальний звітний чек не друкується.

«Гарячі лінії»

Дата: 3 травня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42