ПДВ

Постачання відходів та брухту чорних і кольорових металів

Як застосовується у 2015 р. пільга з оподаткування ПДВ, встановлена для операцій з постачання відходів та брухту чорних і кольорових металів, у тому числі операцій з їх імпорту?


Законом № 71 продовжено до 01.01.2017 р. дію режиму звільнення від оподаткування ПДВ для операцій з постачання, у тому числі операцій з імпорту, відходів та брухту чорних і кольорових металів, визначеного п. 23 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу.

При цьому переліки таких відходів та брухту чорних і кольорових металів затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Водночас дія постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 р. № 15, якою затверджено переліки відходів та брухту чорних і кольорових металів, операції з постачання яких тимчасово звільнялися від оподаткування ПДВ, залишається обмеженою періодом до 2014 р.

На сьогодні відповідного нормативно-правового акта уряду, який визначав би переліки відходів та брухту чорних і кольорових металів, операції з постачання яких звільняються від оподаткування ПДВ, або продовжував би дію вищезазначеної постанови, не прийнято.

Враховуючи викладене, операції з постачання, у тому числі операції з імпорту, відходів та брухту чорних і кольорових металів, що здійснювалися(ються) суб’єктами господарювання з 01.01.2015 р. і до дати набрання чинності відповідним нормативно-правовим актом уряду, підлягають оподаткуванню ПДВ у загальновстановленому порядку за ставкою 20%.

 

«Гарячі лінії»

Дата: 1 серпня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42