Новини

Співавтори позитивних перетворень

Податківці та підприємці Житомирщини об’єднали зусилля у сприянні бізнесу.


Житомирська облдержадміністрація ініціювала засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва щодо більш тісного об’єднання зусиль органів влади і підприємців з метою сприяння роботі бізнесу.

У засіданні «круглого столу» взяли участь в. о. начальника Головного управління ДФС у Житомирській області Лілія Куришко, представники Головного управління ДФС, управління Пенсійного фонду України в області, Житомирської митниці, Головного управління Держземагентства в області, громадських організацій та об’єднань підприємців. Представники влади і бізнесу розглянули питання щодо змін податкового та митного законодавства і створення механізму сприяння розвитку малого та середнього підприємництва.

Зокрема, Лілія Куришко поінформувала присутніх про основні тези податкової реформи: зменшення кількості податків і зборів, гармонізація бухгалтерського та податкового обліку, електронне адміністрування ПДВ, оптимізація кількості груп платників єдиного податку та інші заходи, які мають на меті спрощення ведення бізнесу. Одним із важливих кроків назустріч підприємцям з боку держави є запровадження процедури податкового компромісу та мораторій на перевірки бізнесу на два роки.

Під час зустрічі прозвучала низка конкретних пропозицій щодо внесення змін до податкового, митного та трудового законодавства, спрямованих на гармонізацію умов ведення бізнесу, які було вирішено надіслати до Верховної Ради України.


Головне управління  ДФС у Житомирській області

 

«Гарячі лінії»

Дата: 29 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42