Новини

Двостороння відповідальність

У Полтавській митниці ДФС відбулася зустріч її керівництва з представниками Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Полтавській області та найпотужнішими підприємствами регіону, митними брокерами, декларантами і власниками митних складів.


Темою зустрічі було обговорення та опрацювання пропозицій щодо існуючих проблем у частині виконання митних формальностей, зокрема, пов’язаних з адмініструванням митних платежів.

 Начальник Полтавської митниці ДФС Микола Калініченко наголосив, що одним із головних завдань сьогодення як для митників, так і для суб’єктів бізнесу є спільне виконання норм Закону України «Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті ХІІ Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року».

Перший заступник начальника Полтавської митниці ДФС Василь Воронько зазначив, що митники та громадськість повинні відкрито обговорити проблеми сьогодення в частині виконання митних формальностей, зокрема, пов’язаних з адмініструванням митних платежів.

Провідні фахівці митниці, відповідаючи на поставлені запитання, наголосили, що ними забезпечується баланс між стабільним наповненням бюджету та стимулюванням підприємницької ініціативи: з одного боку — лібералізація митної системи, створення максимально комфортних умов для бізнесу і громадян при сплаті митних платежів, з іншого — стабільне наповнення бюджету.

Учасники заходу висловили впевненість, що спільними зусиллями буде досягнуто необхідний баланс між митним контролем та стимулюванням бізнесу в регіоні.


За матеріалами
Головного управління  ДФС у Полтавській області

«Гарячі лінії»

Дата: 18 липня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42