Інші податки
Тема: Інше

Про затвердження Тимчасового порядку контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів (товарів) через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей

У зв’язку з відсутністю можливості здійснення державного контролю на окремих ділянках державного кордону України з Російською Федерацією, при наявності задокументованих фактів присутності на території Донецької та Луганської областей військової активності іноземних збройних формувань, з метою недопущення виходу терористів та їх посібників з району проведення Антитерористичної операції та проникнення їх у такий район, запобігання вчинення терористичних актів, інших протиправних діянь, убезпечення громадян та співробітників силових структур від загрози збройних нападів, з метою стабілізації економічного та оборонного сектору держави, відповідно до статей 12, 13, 14, 15 Закону України "Про боротьбу з тероризмом", абзацу третього пункту 8 Положення про оперативний штаб з управління антитерористичною операцією, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 2004 року № 611-11

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Тимчасовий порядок контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів (товарів) через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей (далі - Тимчасовий порядок), що додається.

2. Затверджений цим наказом Тимчасовий порядок застосовується до закінчення проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

3. Наказ першого заступника керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України (керівника Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей) № 27 ог від 22.01.2015 «Про затвердження Тимчасового порядку контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів вздовж лінії зіткнення у межах Донецької та Луганської областей» вважати таким, що втратив чинність.

4. Контроль за виконання наказу покласти на начальника штабу - першого заступника керівника Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

5. Наказ довести до особового складу в частині, що його стосується, голів Донецької та Луганської обласних військово-цивільних державних адміністрацій, а також оприлюднити Тимчасовий порядок шляхом його розміщення на офіційному сайті Служби безпеки України та Державної фіскальної служби України.

6. Затверджений Тимчасовий порядок набуває чинності з моменту його оприлюднення на офіційному сайті Державної фіскальної служби України та Служби безпеки України.

7. Керівникам секторів здійснювати перепускний режим на контрольних пунктах в’їзду - виїзду у межах Донецької та Луганської областей згідно вимог цього наказу з моменту  його оприлюднення.

8. Керівнику Координаційного центру протягом 15 днів привести у відповідність до цього наказу Додатки з відомостями про переліки суб`єктів господарювання та вантажі (товари).


Перший заступник керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України
(керівник Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей)
генерал-лейтенант І. І. КОЛЕСНИК


Додаток 1 (Перелік контрольних пунктів в’їзду-виїзду на автомобльному транспорті)

Додаток 2 (Перелік контрольних пунктів в`їзду – виїзду на залізничних шляхах)

Додаток 3 (ЗАЯВА на внесення до переліків суб’єктів підприємницької діяльності та груп товарів на перевезення до неконтрольованої території / з неконтрольованої території залізничним транспортом (необхідне підкреслити))

Додаток 4 (Перелік суб’єктів господарювання, яким надано право перевозити визначені товари до неконтрольованої території)

Додаток 5 (Перелік суб’єктів господарювання, яким надано право перевозити визначені товари з неконтрольованої території)

Додаток 6 (Перелік суб’єктів господарювання, яким надано право перевозити визначені товари з неконтрольованої території)

Додаток 7 (Перелік суб’єктів господарювання, яким надано право перевозити визначені товари з неконтрольованої території)

Додаток 8 (Журнал реєстрації розпоряджень, виданих __________________ (Донецька/Луганська) обласною військово-цивільною адміністрацією щодо переміщення вантажів на території вздовж лінії розмежування між блокпостами першого та другого рубежів)

 

«Гарячі лінії»

Дата: 18 липня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42