Новини

«Пшенична межа» переступила межу

Податкові міліціонери Львівщини перекрили доступ іноземним туристам до великої партії фальсифікованих алкогольних напоїв.


Проводячи заходи, спрямовані на протидію незаконному обігу продукції підакцизної категорії, податкові міліціонери за сприяння працівників УДАІ ГУМВС України у Львівській області на автошляху Львів — Шегині затримали вантажівку DAF з напівпричепом, якою перевозили близько 12 тис. пляшок горілки з етикетками «Пшенична межа».

Під час перевірки з’ясувалося, що водій, мешканець Київської області, не має жодних супровідних документів на вантаж. Водночас сумніви податківців викликали акцизні марки, якими було марковано пляшки з оковитою.

Підозри правоохоронців щодо підроблених акцизних марок незабаром підтвердили фахівці експертної служби: замість справжньої горілки в напрямку кордону України транспортувалась водно-спиртова суміш, виготовлена на основі етилового спирту, тобто — звичайний алкогольний сурогат.

За попередньою інформацією, фальсифікат призначався для торговельних об’єктів, розташованих біля митних переходів у прикордонній зоні з метою його подальшої реалізації іноземним туристам.

За фактами порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених статтями 204 і 216 частини першої Кримінального кодексу України. Контрафактну продукцію загальною вартістю близько 335 тис. грн. вилучено.

Проводяться подальші заходи щодо встановлення повного кола осіб, причетних до незаконних оборудок.


Сергій СТЕПАНОВИЧ,
ГУПМ ДПС України