Новини

«Досвід ветеранів фіскальної служби корисний у час кардинальних реформ»

Голова ДФС України Роман Насіров взяв участь у нещодавньому засіданні Ради ВГО «Асоціація ветеранів державної податкової служби України».


Під час заходу, на якому було підбито підсумки громадської діяльності організації за перше півріччя поточного року, Роман Насіров наголосив: «Нині багато кардинальних реформ відбувається у країні і, зокрема, у діяльності фіскальної служби. Але кращі традиції і фаховий досвід лишаються з минулих часів. Тому ми хочемо, щоб знання та навички наших старших колег мали практичне застосування і подумаємо, як це зробити. Сьогодні Державна фіскальна служба працює у надскладному темпі, по 24 години на добу, тому що потрібно вирішувати чимало завдань Президента та уряду». Відтак, переконаний Роман Насіров, усі мають працювати в єдиній команді та бути одним цілим. «Ми завжди відкриті до співпраці з ветеранами і чекаємо на їхні пропозиції щодо нашої подальшої спільної роботи», — заявив очільник відомства.

Голова Ради ВГО «Асоціація ветеранів державної податкової служби України» Ельвіра Єрмолаєва під час засідання зауважила, що останнім часом дедалі більше ветеранів долучаються до волонтерського руху, беруть участь у роз’яснювальних заходах під час кампанії декларування, збирають відгуки платників податків, беруть участь у роботі «круглих столів». Зважаючи на те, що чимало ветеранів знайшли себе на викладацькій ниві, вони охоче обговорюють з молоддю питання щодо нововведень в оподаткуванні, психологічних аспектів відносин податківців і платників податків під час виховних годин, лекцій і семінарських занять, на засіданнях кафедр у вищих навчальних закладах. Ельвіра Єрмолаєва пообіцяла, що ветерани готові підставити своє плече, надаючи допомогу у реформуванні відомства.

«Гарячі лінії»

Дата: 18 липня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42