Новини

Контрабандним проявам — суворий бій

Працівниками слідчих та оперативних підрозділів Головного управління ДФС у Херсонській області всі зусилля спрямовано на усунення контрабандних проявів.


Викрито нелегальне зберігання тютюнових виробів

Слідчими та оперативними підрозділами Головного управління ДФС у Херсонській області викрито незаконне зберігання з метою збуту на території України тютюнових виробів орієнтовною вартістю 940 тис. грн.

Під час проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого частиною першою ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, збут тютюнових виробів), проведено обшуки, під час яких виявлено та вилучено 48,5 тис. пачок тютюнових виробів, незаконно ввезених на територію України.

Зупинено незаконний експорт товарів

У червні поточного року працівниками слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області під час проведення слідчих (розшукових) дій у кримінальному провадженні у м. Херсоні встановлено групу осіб, котрі на втрачені паспорти місцевих мешканців зареєстрували два суб’єкти господарювання.

Кмітливі підприємці за підробленими документами отримували у регіональних торгово-промислових палатах висновки та сертифікати, у яких було зазначено походження продуктів харчування, та здійснювали експорт такої продукції до ВЕЗ «Крим».

За наслідками проведення відповідних слідчих (розшукових) дій на території митного посту «Херсон-Центральний» виявлено та вилучено 29 т продуктів харчування орієнтовною вартістю 700 тис. грн.

Дії організаторів схеми додатково кваліфіковано за частиною другою ст. 205 Кримінального кодексу України, про що внесено відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Вилучено пально-мастильні матеріали

Працівниками податкової міліції Херсонської області у ході проведення оперативно-слідчих заходів у кримінальному провадженні в межах операції «Нафтопродукт-2015» здійснено огляд однієї з нафтобаз, під час якого виявлено та вилучено 1,2 т дизельного пального.

Загальна вартість вилученого пального, ввезеного на територію України за підробленими вантажними митними деклараціями, становить 16,6 млн. грн. Тривають слідчі дії з установлення кола осіб, причетних до скоєння кримінального правопорушення.


Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області

«Гарячі лінії»

Дата: 6 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42