Новини
Тема: ПДВ

Оподаткування ПДВ операцій з продажу частки майна підприємства — платника ПДВ у спільній діяльності без створення юридичної особи

Чи підлягає оподаткуванню ПДВ операція з продажу частки майна підприємства — платника ПДВ у спільній діяльності без створення юридичної особи?


Відповідно до п. 185.1 ст. 185 Податкового кодексу об’єктом оподаткування є операції платників податку з постачання товарів/послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України відповідно до ст. 186 цього Кодексу.

При цьому згідно з п. 180.1 ст. 180 Податкового кодексу для цілей оподаткування ПДВ платником податку є в тому числі особа, що веде облік результатів діяльності за договором про спільну діяльність без створення юридичної особи.

Отже, операція з продажу частки майна підприємства — платника ПДВ у спільній діяльності без створення юридичної особи особою, що веде облік результатів діяльності за договором про спільну діяльність без утворення юридичної особи, є об’єктом оподаткування ПДВ.


«Гаряча лінія» за участю начальника відділу розгляду звернень
Департаменту оподаткування юридичних осіб ДПС України Алли КОНОНОВОЇ

«Гарячі лінії»

Дата: 15 грудня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00