РРО. Готівка

Реалізація продукції власного виробництва

Приватне сільськогосподарське підприємство «С» — платник єдиного податку четвертої групи (платник ПДВ) реалізує населенню за готівку продукцію власного виробництва та надає послуги сільськогосподарською технікою. Чи повинно таке підприємство проводити ці операції через РРО?


Пунктом 1 ст. 9 Закону України від 06.07.95 р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» встановлено, що РРО та розрахункові книжки не застосовуються при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою в установленому порядку.

Отже, приватне сільськогосподарське підприємство «С» — платник єдиного податку четвертої групи може реалізовувати населенню за готівку продукцію власного виробництва без застосування РРО у разі проведення розрахунків у касі підприємства з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів.

Водночас при наданні послуг сільськогосподарською технікою таке підприємство зобов’язане застосовувати РРО.

«Гарячі лінії»

Дата: 1 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42