ЄСВ

Страхові премії на користь працівників

Чи є базою нарахування єдиного внеску перераховані страхові премії на користь працівників згідно з договорами добровільного медичного та пенсійного страхування?


Пунктом 1 частини першої ст. 7 Закону про ЄСВ визначено, що базою нарахування єдиного внеску для роботодавців та найманих працівників є сума нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону про оплату праці.

Переліком № 1170 до видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, включено, зокрема, платежі згідно з договорами добровільного медичного та пенсійного страхування працівників і членів їхніх сімей (п. 2 розділу ІІ цього Переліку).

Отже, перераховані роботодавцем страхові премії на користь працівників відповідно до договорів добровільного медичного та пенсійного страхування не є базою нарахування єдиного внеску.

«Гарячі лінії»

Дата: 1 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42