Новини
Тема: ПДФО, Приватні підприємці

Включення до складу витрат підприємця витрат на рекламу

Чи включаються до складу витрат фізичної особи — підприємця витрати на рекламу?


Згідно з пп. «г» пп. 138.10.3 п. 138.10 ст. 138 Податкового кодексу у складі витрат на збут, які включають витрати, пов’язані з реалізацією товарів, виконанням робіт, наданням послуг, зокрема, враховуються витрати на рекламу та дослідження ринку (маркетинг), на передпродажну підготовку товарів.

Отже, фізична особа — підприємець, що перебуває на загальній системі оподаткування, має право включити до складу витрат витрати на рекламу за умови, що ці витрати пов’язані із реалізацією товарів, виконанням робіт, наданням послуг та підтверджені документально.


Єдина база податкових знань, www.sta.gov.ua

«Гарячі лінії»

Дата: 8 грудня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00