Соціальне страхування

Посвідчення учасника бойових дій як підтвердження виплати пенсії в повному обсязі

Чоловік працює в юридичній установі на посаді юриста. З 28.02.2014 р. отримує пенсію, призначену відповідно до Закону про держслужбу, яка з 01.04.2015 р. виплачується в розмірі 85% від призначеної суми. 25.06.2015 р. чоловіку видано посвідчення учасника бойових дій, оскільки він брав участь в АТО. Чи зміниться порядок виплати призначеної чоловіку пенсії?


Під час роботи особи на посадах, які дають право на призначення пенсій в порядку та на умовах, визначених Законом про держслужбу, Законом про прокуратуру, Законом № 2453, Закону № 2790, пенсія, призначена особам згідно із ст. 37 Закону про держслужбу (крім інвалідів І та ІІ груп, інвалідів війни ІІІ групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія п. 1 ст. 10 Закону № 3551), розмір якої перевищує 150% прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, виплачується в розмірі 85% призначеного розміру, але не менше 150% прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність.

Зважаючи на те, що чоловіку надано статус учасника бойових, виплата пенсії здійснюватиметься у повному обсязі після надання ним до управління Пенсійного фонду України за місцем проживання посвідчення учасника бойових дій.

 

 

«Гарячі лінії»

Дата: 1 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42