Новини

Нові речі – за ціною старих

24.06.2016 / 13:50

На Волині перекрито злочинний канал ввезення в Україну товарів народного споживання

Головним управлінням внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби України викрита злочинна схема незаконного ввозу на митну територію України товарів народного споживання через один з  пунктів пропуску Волинської митниці ДФС на кордоні з Польщею. Про це повідомив начальник Головного управління внутрішньої безпеки ДФС Юрій Шеремет.

«В результаті злагоджених дій Головного управління внутрішньої безпеки та підрозділу боротьби з митними правопорушеннями Волинської митниці 20 червня в пункті пропуску на кордоні з Польщею зупинено три вантажні автомобілі, які, згідно документів, перевозили вживаний, зношений одяг та взуття на адресу двох компаній, які знаходяться у м. Дніпро. При огляді одного з авто встановлено, що насправді фірма перевозить новий одяг турецького виробництва на суму близько 6 мільйонів гривень», — зазначив начальник управління.

«Таким чином, нечисті на руку імпортери мали намір реалізувати цей одяг на внутрішньому ринку без сплати, передбачених законом митних платежів», — додав Юрій Шеремет.

На даний час триває огляд авто, за попередніми даними в одному з них знаходиться брендове взуття.