Новини

Тримай руку на «Пульсі»

29.06.2016 / 17:10

Фіскальною службою спільно з представниками громадськості проведено цикл тренінгів для малого та середнього бізнесу з питань протидії корупції

Про підсумки їх проведення для платників податків м. Одеси та Одеської області йшлося під час спільної прес-конференції  Громадської організації «Рада підприємців Одеси» та Головного управління ДФС в Одеській області.

Як зазначив представник управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС в Одеській області Дмитро Криленко, ініціатива проведення зустрічей з платниками податків з питань запобігання корупції була підтримана з боку керівництва фіскальної служби Одеської області, адже профілактика неправомірних дій з боку працівників залишається одним із стратегічних завдань.

Дмитро Криленко також звернувся до платників податків з проханням не залишатися осторонь та активно сприяти в питаннях боротьби з корупцією в територіальних органах фіскальної служби Одеської області.

Нагадуємо, при ДФС України функціонує сервіс «Пульс», який приймає звернення громадян та суб’єктів господарювання, що виникають в процесі взаємовідносин з фіскальними органами.

Сервіс працює за принципом call-back, тобто працівники ДФС не тільки приймають звернення, але й потім повідомляють про результати перевірки та вжиті заходи.

Звернутися на сервіс «Пульс» можна за телефоном: (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово.

Головне управління ДФС в Одеській області і надалі продовжуватиме співпрацю з громадськістю щодо протидії корупції в органах фіскальної служби, використовуючи різноманітні канали комунікації.


За матеріалами Головного управління ДФС у Одеській області