Новини

Державі відшкодовано

01.07.2016 / 19:00

По «газовій справі» державі відшкодовано 48 млн. грн. збитків

Працівниками податкової міліції Центрального офісу у вересні 2015 року зареєстровано кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 та ч.3 ст. 212 КК України стосовно посадових осіб одного з державних підприємств.

Встановлено, що посадові особи у 2014 році, зловживаючи службовим становищем, здійснили придбання природного газу по завищеній вартості та включили до складу витрат суму у розмірі 54,3 млн. гривень.

Такі дії призвели до заниження бази оподаткування та нанесли державі збитки у вигляді несплати податків.

За результатами вжитих заходів протягом І півріччя 2016 року державі відшкодовано збитків на суму 48 млн. гривень.

 

Викрито підприємство, яке ухилилося від сплати 40,6 млн. грн. ПДВ

Працівниками податкової міліції Центрального офісу до ЄРДР внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, яке зареєстроване за ч.3 ст.212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів).

Встановлено, що посадові особи підприємства, яке здійснює оптову торгівлю зерном, необробленим тютюном ухилилися від сплати ПДВ.

Дані посадові особи в період з 2015 по 2016 рр. шляхом фальсифікації бухгалтерської та податкової звітностей оформили безтоварні операції із фіктивними суб’єктами господарювання, що і призвело до ухилення від сплати ПДВ на суму 40,6 млн. гривень.

Слідчі дії тривають.