Новини

«Фантом» – у дії!

12.07.2016 / 18:00

Працівники спецпідрозділу податкової міліції Донеччини «Фантом» попередили незаконне ввезення на окуповану територію декількох партій товарів і одягу.


Зокрема, було затримано партію матеріалів для виробництва м’ясної продукції, яку намагалися доставити на окуповану територію. Було зупинено автомобіль Mercedes під керуванням громадянина України, під час огляду якого виявлено 2,8 тонни і 15,8 кілометра матеріалів, які використовуються у виробництві м’ясопродуктів зі штампом виробництва на одному із м’ясокомбінатів, окупованої території.

Зі слів водія, відповідну накладну і зазначений вантаж він отримав у відділенні одного з поштових операторів в м. Бахмут  з подальшою доставкою в с. Новолуганське.

Зі слів представника «Фантому», на окупованій території є потужності і необхідне устаткування для виробництва м’ясних виробів, однак немає можливості виготовлення оболонки для них. Тому зазначений товар замовляли і проштамповували на підконтрольній Україні території і незаконно транспортували через лінію розмежування.

У діях водія вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч.1 ст. 358 (підробка документів, друку, штампів і бланків, їх збут, використання підробних документів) Кримінального кодексу України. Матеріали передано до Бахмутского відділу Національної поліції.

Водночас на КПВВ «Мар’їнка» фантомівцями було упереджено незаконне ввезення на непідконтрольну територію постільної білизни, рушників, автомобільних запчастин, одягу, взуття і засобів захисту рослин.

А на КПВВ «Гнутово» при огляді автомобіля Шевроле виявлено партію спортивного одягу.

За фактом складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 204-3 (Порушення порядку переміщення товарів в район або з району проведення антитерористичної операції) КУпАП.