Новини

Привласнені кошти повернуто державі

12.07.2016 / 19:00

Організатор схеми протиправного імпорту на Волині відшкодував понад 610 тис. грн. завданих державі збитків.

Завдяки професійним діям працівників податкової міліції завершено досудове розслідування кримінального провадження та забезпечено відшкодування завданих державі збитків в сумі понад 610 тис. гривень.

Досудовим розслідуванням встановлено, що житель Луцького району організував незаконну схему ввезення товарно-матеріальних цінностей на територію України подрібненими партіями, що призвело до ухилення від сплати митних платежів в сумі понад 610 тис.грн.  Зловмиснику повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст. 212 КК України, санкція якої передбачає штраф від однієї до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або позбавленням права обіймати певні посади чи займатись господарською діяльністю терміном до 3 років.

Однак, притягнення винних до кримінальної відповідальності не є самоціллю для органів ДФС, важливо встановити соціальну справедливість і забезпечити надходження до бюджету несплачених податків, — наголошують в оперативному управлінні  ГУ ДФС у Волинській області.

Відтак, організатор схеми скористався нормою ч.4 ст.212 КК України, а саме  відшкодував завдані збитки держав в повному обсязі до повідомлення йому про підозру, що є підставою для звільнення від кримінальної відповідальності, Як наслідок — зловмисника судом звільнено від кримінальної відповідальності.


За матеріалами оперативного управління
Головного управління ДФС Волинській області