Інші податки

Електронні комунікації: законодавчі ініціативи

13.07.2016 / 10:20

За інформацією, оприлюдненою на сайті Верховної Ради, сьогодні в першому читанні парламент розгляне низку законопроектів щодо електронних комунікацій.

У контексті розгляду проблеми електронних комунікацій  розглядатимуться питання про внесення змін у Бюджетний, Податковий і Митний кодекси України.

Так, у першому читанні законотворці розглянуть три  альтернативні проекти закону «Про електронні комунікації» (№3549, 3549-1, 3549-2).

Проект закону України  «Про електронні комунікації» розроблено відповідно до Угоди про асоціацію між Україною, з одного боку, і Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їх державами-членами, з другого, – на 2014-2017 роки і Планом законодавчого забезпечення реформ в Україні, –  зазначено в пояснювальній записці.

Мета законопроекту –  приведення законодавства України в сфері телекомунікацій (електронних комунікацій) у відповідність із законодавством Європейського союзу з урахуванням певних національних особливостей, зокрема, щодо директив Європейського Парламенту й Ради.