Інші податки

Індустріальні парки дадуть можливість розвивати національну економіку

19.07.2016 / 10:40

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за створення індустріальних парків у містах України, що дозволить розвивати національну економіку та сприятиме створенню нових робочих місць.

Під час робочої поїздки у Вінницьку область у п’ятницю, 15 липня, Прем`єр-міністр повідомив, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі України включило Вінницький індустріальний парк до Реєстру індустріальних (промислових) парків.

«За заявкою Вінницької міської ради Мінекономрозвитку зареєструвало Вінницький індустріальний парк. Це означає, що цей Вінницький індустріальний парк є тією територією, офіційно визначеною державою, де будуть створені нові підприємства, де будуть створені нові робочі місця, де буде створений український конкурентний продукт. Я би дуже хотів, щоби у кожному місті був такий індустріальний парк», — заявив Володимир Гройсман, спілкуючись із журналістами після запуску твердопаливної котельні КП «Вінницяміськтеплоенерго».

«Навіть у такий непростий час Вінниця може відзначити, що у Вінницю інвестиції йдуть і навіть зараз будуються нові заводи, які будуть давати якісну роботу вінничанам, модернізуються підприємства», — зазначив Володимир Гройсман.

Прем`єр-міністр наголосив, що забезпечення зростання економіки є пріоритетом роботи Уряду. «Ми маємо розуміти, що ми  маємо витрачати стільки, скільки заробляємо. І тут важливо, щоби національна економіка зростала. Ми будемо більше заробляти в Бюджет – Бюджет буде більше інвестувати в якість життя людини. Це є очевидно. Так живуть усі країни, і так має жити Україна, з успіхом», — наголосив він.

Володимир Гройсман вручив відповідний сертифікат про включення до реєстру Вінницького індустріального парку міському голові Вінниці Сергію Моргунову.