Інші податки

Ключові показники ефективності для ДФС

01.08.2016 / 10:20

Міністерство фінансів представило робочу версію ключових показників ефективності (КРІ) для ДФС, розроблену з залученням експертів та в партнерстві з Інститутом податкових реформ, а також розпочало відкрите обговорення документа.

Кожен охочий може вільно ознайомитись з КРІ та надіслати свої пропозиції до 7 серпня. Після цього Мінфін проаналізує отримані коментарі, включить кращі з них до документу та презентує фінальний варіант у серпні.

«Мінфін прагне зробити реформу ДФС максимально відкритою та ефективною, саме тому ми даємо можливість кожному не лише дізнатись про наші ініціативи, а й безпосередньо вплинути на процес», — зазначено у повідомленні на сайті міністерства.

КРІ є частиною системної реформи ДФС, до якої також належать інші ініціативи Мінфіну такі як ліквідація податкової міліції, проведення переатестації персоналу ДФС, запровадження єдиного реєстру відшкодування ПДВ та інші. Пакет цих інціатив разом із змінами по удосконаленню адміністрування будуть представлені найближчим часом.