Новини

На пунктах митного контролю запрацювало «єдине вікно»

09.08.2016 / 13:50

Про це повідомив Голова ДФС Роман Насіров.

«У процесі реформування митниці ми активно впроваджуємо кращі світові практики, які вже довели свою ефективність», — так прокоментував Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров початок роботи «єдиного вікна» на пунктах митного контролю ДФС. На сьогодні «єдине вікно» є однією з найефективніших у світі електронних систем обміну даними на митниці під час імпортно-експортних операцій чи транзиту (митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів контролю).

Підприємці вже працюють з митниками, використовуючи «єдине вікно», в місті Дніпро були оформлені перші митні документи. «Це тільки початок. Поки що система працює в тестовому режимі, але найближчим часом кількість оформлень вантажів через «єдине вікно» суттєво збільшиться», — зазначив Голова ДФС.

На думку Романа Насірова, впровадження «єдиного вікна» важливе для України. Адже допоможе зменшити кількість процесів, спростити різного роду процедури та мінімізувати людський фактор під час проходження товару через митницю. Відповідно «єдине вікно» для України – це перш за все створення умов для прозорої роботи і знищення корупції на митниці.