Інші податки

Україна має намір знову поскаржитися до СОТ на Росію

29.08.2016 / 13:50

Міністерство економічного розвитку і торгівлі здійснює опитування щодо проблемних питань у торговельно-економічних відносинах із РФ, щоб порушити це питання у рамках Світової організації торгівлі.

Як повідомляється на веб-сайті МЕРТ, на 28 і 30 вересня 2016 року заплановано засідання органу СОТ з огляду торговельної політики, під час якого проводитиметься перший огляд торговельної політики Росії.

Обговорюватиметься звіт російського уряду, а також звіт, підготовлений секретаріатом СОТ, які охоплюватимуть широке коло питань інвестиційної та торговельної політики цієї країни.

При цьому, згідно з повідомленням, не пізніше ніж за два тижні до проведення зазначеного засідання члени СОТ мають можливість направити письмові запитання стосовно торговельної політики Росії (до 14 вересня).

«Така процедура дозволить Україні ще раз порушити проблемні питання, викликані діями РФ, і використати всі можливі механізми для забезпечення дотримання РФ, як членом СОТ, своїх міжнародних зобов’язань, взятих у рамках членства в цій міжнародній організації», — наголошується в повідомленні.