Новини

Співробітниками внутрішньої безпеки ДФС припинено злочинні дії з боку керівників ГУ ДФС у Київській області

31.08.2016 / 09:40

Співробітниками Головного управління внутрішньої безпеки та  управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Київській області спільно з Генеральною прокуратурою України та ГУ БКОЗ СБУ викрито службових осіб ГУ ДФС у Київській області, які, обіймаючи керівні посади, систематично здійснювали здирництво, побори для власного збагачення від суб’єктів господарювання, що порушували податкове законодавство, а також прикривали діяльність конвертаційного центру.

У ході досудового розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем), встановлено, що вказані посадові особи системно отримують неправомірну вигоду в особливо великих розмірах від представників суб’єктів реального сектору економіки, а також від осіб, які реалізовують протиправні схеми, спрямовані на отримання надприбутків із використанням суб’єктів господарювання з ознаками фіктивності.

29.08.2016 року проведено обшуки в робочих кабінетах керівництва ГУ ДФС у Київській області, керівників підпорядкованих податкових інспекцій, а також за місцями реєстрації та проживання цих посадових осіб.

За їх результатами вилучено готівку на загальну суму понад 4,5 мільйонів гривень (68 000 доларів США, 100 252 євро, 1000 000 грн., 855 фунтів стерлінгів).

Наразі проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, притягнення всіх винних осіб до відповідальності та забезпечення відшкодування завданих державі збитків.