Новини

«Фантом» виборов бронзу

31.08.2016 / 18:00

у турнірі з міні-футболу «LESCOVICA CUP — 2016», що відбувся у м. Чернігові.

Учасниками спортивних змагань стали місцеві команди мікрорайону Лісковиця «Ураган» та «Скуадра», а також запрошені «Біатлон», «Таврія» та «Фантом». Турнір проходив у два етапи у ході яких зустрілися команда податківців «Фантом» та молодіжна «Ураган».

Оскільки  в «Урагані» грають цьогорічні випускники футбольних шкіл міста,  протистояти їм було вкрай важко. І хоч перший м’яч був не на користь податківців, вони не розгубилися, і  застосувавши метод швидких контратак, у кінці першого тайму зрівняли рахунок — блискавичну контратаку завершив Максим Гламозда.

Другий тайм минув у рівній боротьбі — і долю бронзових нагород вирішили пенальти: двома ударами Максим Гламозда та Євгеній Кашук «прошили» воротаря суперників. Молодіжна команда відповіла лише одним влучним мячем. Таким чином «Фантом» здобув бронзові нагороди.

У фіналі змагалися минулорічний переможець турніру «Ураган» та команда «Біатлон» у складі  якої грав наш знаменитий земляк — біатлоніст Андрій Дериземля. Поєдинок був вкрай напружений. Завдяки блискавичній грі свого воротаря Ігоря Ворони кубок та золоті нагороди виборола команда «Ураган».


Ігор Закружний,
голова спортивної комісії  Ради профспілки працівників ГУ ДФС у Чернігівській