Новини

Голова ДФС України Роман Насіров: «Зниження рівня корупції – один із пріоритетів у роботі ДФС»

12.09.2016 / 11:30

За вісім місяців поточного року управлінням внутрішньої безпеки ДФС відкрито 378 кримінальних проваджень, з яких за фактами хабарництва – 69. Безпосередньо в серпні заведено 27 справ, чотири з яких стосуються хабарництва.

Зі слів Голови  ДФС Романа Насірова, робота з ідентифікації посадових осіб-корупціонерів, яку у відомстві активізували цього року, дає результати. «Зараз ми швидко виявляємо хабарників і одразу  звертаємося до СБУ і прокуратури, які проводять досудове слідство за наданими фактами», – наголосив очільник відомства.

Крім того, поряд зі зниженням корупційних ризиків  серед пріоритетних у діяльності ДФС є боротьба з порушенням митних правил, заниженням митної вартості товарів, контрабандою та проведення заходів щодо детінізації економіки.

«Ефект від нашої роботи видно по зборах ПДВ. Якщо минулого року ми збирали при розмитненні товарів щомісяця в середньому по 9–11 млрд грн ПДВ, то зараз – 14–15 млрд», – наголосив очільник відомства.

Роман Насіров зауважив, що у 2015 році за рахунок детінізації вдалося зібрати фактично на 50 млрд гривень більше від плану. Доходи бюджету в результаті становили 486 млрд гривень.

«У 2016 році дохідна частина бюджету була збільшена на понад 20%. Зараз ми справляємося з цим завданням і навіть перевиконуємо планові показники», – заявив Голова ДФС.