Інші податки

Вийшов новий номер журналу «Вісник. Рейтинг»

21.09.2016 / 09:20

На початку вересня поточного року у видавництві ДП «СВЦ» вийшов друком черговий номер українського фінансово-економічного журналу «Вісник. Рейтинг», присвячений питанням розвитку енергетичного сектора економіки.

У номері опубліковано ТОП-100 платників податків, які сплатили найбільші обсяги коштів до скарбниці. Зокрема, ТОП-50 платників податків, які працюють у галузі енергетики, а також ТОП-50 платників податків, які представляють Херсонську та Запорізьку області.

Наприкінці кожного з розділів випуску надано інформацію, що містить підсумки у вигляді рейтингів підприємств за сумою сплачених податкових платежів. Ретельно проаналізувавши наведені дані, можна чітко зрозуміти, яка з компаній, сплачуючи податки, привносить найвагоміший внесок у розвиток держави.

Щодо підприємств, від яких не отримано згоду на оприлюднення їхніх показників, дані наведено лише з приросту сум сплати податкових платежів за перше півріччя 2016 р. порівняно з відповідним періодом 2015 р. та наявного податкового боргу. Що стосується решти підприємств, — наведено абсолютні цифри. Таким чином, спостерігається тенденція до дедалі більшої відкритості представників бізнесу для суспільства.

Ексклюзивно для «Вісник. Рейтинг» провідні українські аналітики висловили свою точку зору на поточний стан економіки та спрогнозували на найближчий період динаміку її розвитку.

Генеральний директор групи компаній «Гео Альянс» Людмила Кучменко розповіла про особливості роботи в галузі здійснення розвідки і розробки родовищ природного газу та нафти в Україні.

Як ПАТ «Укртрансгаз» сприяє тому, щоб Україна якомога швидше відмовилася від імпортованих енергоносіїв — в інтерв’ю з керівником підприємства Ігорем Прокопівим.

Виконавчий директор «ДТЕК Енерго» Дмитро Сахарук розповів про заходи, яких вживає підприємство, аби опалювальний сезон-2016 пройшов без збоїв.

Про новий проект «Енциклопедія територій» як своєрідний орієнтир для громад з контролю за своїми територіями розповів його автор — Олексій Данилов.

Як переорієнтувати металургійну галузь на внутрішній ринок, в тому числі за допомогою митного регулювання, — в інтерв’ю з генеральним директором ПАТ «Запоріжсталь» Ростиславом Шурмою.


«Вісник. Рейтинг» запрошує до співпраці рекламодавців, які можуть звернутися до бізнес-аудиторії та детально поінформувати суспільство про важливі складові або нові напрями діяльності компанії.

Загальний обсяг видання —  96 — 192 сторінки, наклад — від 10 тис. примірників. Розповсюджується журнал як у роздріб, так і за передплатою. Вартість — 150 грн.