Інші податки

Плани амбітні, але реальні

20.09.2016 / 10:50

Під час зустрічі  Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з делегацією США щодо реформи української митниці було представлено основні рекомендації щодо потреб митної служби за результатами її роботи.

На початку засідання Глава Уряду наголосив на тому, що ця підсумкова зустріч стане початком формування «дуже амбітного, але абсолютно реального плану реформи української митниці і прикордонної служби».

За інформацією, оприлюдненою на сторінці  Facebook  очільника Кабміну, зокрема, йдеться про такі чотири головні напрями роботи, як  професійна та ефективна організація служби, використання «розумного» обладнання і, як наслідок, скорочення «людського чинника», зміну системи управління у митній службі та торгівлі з метою підвищення рівня доходів і захисту національної безпеки, скорочення корупції на усіх рівнях.  Зі слів Прем’єра, наступним кроком стане затвердження рекомендацій урядом і формування плану дій щодо проведення реформи, а також створення спільної робочої групи. «Особисто я – за невідкладне впровадження змін. З безладом на митниці розберемося раз і назавжди», – написав Володимир Гройсман.