Інші податки

Нові можливості українського бізнесу

20.09.2016 / 13:50

«Канадський уряд вніс на ратифікацію до парламенту Угоду про вільну торгівлю   між Україною та Канадою. Це зроблено в перший день осінньої сесії парламенту, – повідомив посол України  в  Канаді Андрій Шевченко на сторінці Facebook.

Таким чином, Канада робить перший крок до вільної торгівлі з Україною. Зі слів Андрія Шевченка,  через 21 сесійний день канадський уряд подасть законопроекти на імплементацію. «Тепер черга українського уряду та Верховної Ради», – зауважив Шевченко.

Нагадаємо , що завдяки Угоді українські товаровиробники отримають доступ до ринку Канади на преференційних умовах, а отже, отримають конкурентні переваги над постачальниками з тих країн, які не мають угоди  про вільну торгівлю з Канадою. Це дасть змогу  конкурувати на рівних умовах з тими постачальниками, які вже присутні на канадському ринку. В довгостроковій перспективі Угода сприятиме розвитку кооперації в галузі авіабудування, передбачається збільшення постачання високотехнологічного обладнання та промислових товарів з високою доданою вартістю.

«Гарячі лінії»

Дата: 24 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42