Інші податки

В Україні треба змінювати систему адміністрування податків

27.09.2016 / 17:05

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання уряду у вівторок.

«Найближчим часом Міністерство фінансів внесе свої пропозиції уряду, уряд розгляне. І після того ми можемо говорити про те, що спільно з парламентом ми будемо супроводжувати ці зміни, і вони якісно змінять ситуацію щодо адміністрування податків», — заявив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр повідомив, що команда Міністерства фінансів напрацювала документ, який може лягти в основу змін до податкової системи. «Ці зміни будуть в першу чергу покликані на те, щоб спростити адміністрування», — зазначив він.

Володимир Гройсман висловив переконання, що потрібно змінювати систему адміністрування податків. Сьогоднішня система адміністрування податків часто дає підстави для здійснення тиску з боку органів, що здійснюють перевірки підприємств, та корупції, зауважив голова уряду.

«То не такий звіт, то не така цифра, то не так зробили, потім мільйонні штрафи, а потім за відкати ці штрафи починають списувати», — зазначив він.

При цьому Прем’єр-міністр зауважив, що ставки податків, за великим рахунком, є прийнятними, але система має бути зрозумілою і прозорою, підкреслив він.