Новини

Львівська митниця – один з лідерів серед учасників експерименту з розвитку інфраструктурних об’єктів

03.10.2016 / 09:30

Про це розповів Голова ДФС Роман Насіров під час перебування у складі урядової делегації з робочим візитом у Львівській області.

Ефективна діяльність Львівської митниці дозволила протягом дії експерименту  спрямувати на розвиток соціальної сфери регіону 594,9 млн. грн. Ці кошти становлять 50% від загальної суми перевиконань щомісячних планових митних платежів, які у рамках впровадженого на митницях експерименту спрямовуються у спеціальні фонди регіональних бюджетів.

«Започаткований експеримент дає суттєві результати і приклад цьому – будівництво нової дороги Н13 на Львівщині. Завдяки підтримці платниками податків ідеї експерименту, їх сумлінному декларуванню та сплаті митних платежів, нам вдалося спрямувати на розвиток інфраструктури регіонів понад 1,4 млрд. грн.», – зазначив Роман Насіров.

За словами керівника ДФС, Львівська митниця з перших місяців дії експерименту займала лідируючу позицію серед інших учасників експерименту.

«За 8 місяців поточного року митниці-учасниці експерименту перевиконали планові показники на 1,7 млрд. грн. а тому отримали  можливість використати значні кошти на потреби свого регіону.  Тобто ця ініціатива має всі шанси залучити ще більше коло учасників», – підкреслив Роман Насіров.

Керівник ДФС також зазначив, що протягом січня-серпня 2016 року всі митниціДФС забезпечили до державного бюджету 145,5 млрд. грн. Бюджет отримав додатково 7,6 млрд. гривень.