Інші податки

Про субсидії

10.10.2016 / 14:20

На забезпечення державною соціальною підтримкою громадян України, які дійсно її потребують, піде лише 4-6% від бюджету країни, — написав у Facebook Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.


«Сьогодні багаті платитимуть за себе самі, а кожен українець, який потребує допомоги, — отримає її адресно через систему субсидій (для цього достатньо лише 4-6% від бюджету країни). При цьому ми ліквідовуємо нарешті газові схеми, які працювали роками», — зазначив Володимир Гройсман.

Він наголосив, що занижена ціна на газ коштувала Україні занадто дорого. Держава з податків покривала різницю в ціні як за бідних, так і за багатих, до того ж значні кошти вимивалися з бюджету через спекуляцію на різних цінах і завищених нормах споживання.

«Це колосальна сума, яка до 2015 року сягала 28% розміру державного бюджету», — підкреслив Прем’єр-міністр.

Тепер же, з його слів, заощаджені кошти влада спрямовує на відродження обороноспроможності, розвиток інфраструктури, поступове підвищення соціальних стандартів.

Прем’єр-міністр також наголосив, що наведені цифри наочно засвідчують, «наскільки безпідставними є спекуляції деяких політиканів, що нібито коштів для виплати субсидій може забракнути».

 

«Гарячі лінії»

Дата: 3 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42